images

Oczekujesz potomka – przygotuj się!

Pary oczekujące na narodziny dziecka muszą właściwie się przygotować na jego przyjęcie. Muszą sobie poradzić z wieloma kwestiami, zarówno powiązanymi z reorganizacją mieszkania jak i z zakupami no i naturalnie trzeba pamiętać, aby w tym natłoku nie umknęła radość z wyczekiwania potomka. Aby się w tym wszystkim nie zagubić warto spisać listę i przez cały okres ciąży powoli i systematycznie wykreślać z niej następne punkty.
zabawa

Co dać pod choinkę?

Za pasem Wigilia, w związku z tym powinno zastanowić się, co w tym roku pod choinkę naszym szkrabom przyniesie święty Mikołaj. Prezent powinien być wyjątkowy i dobrze dobrany. Poniżej prezentujemy trzy świetne propozycje choinkowe, które z pewnością spodobają się każdemu maluchowi. Każdy z tych prezentów wszechstronnie pobudza umiejętności dzieciaka oraz oferuje sporo godzin radości.
Mata piankowa – puzzle

Co kupić młodemu?

Posiadanie dziecka to nie lada wyzwanie. Kłopoty ujawniają się na każdym etapie rozwoju malucha – dotyczą tego, czym karmić, dobierać ubrania i jak uczyć. Spora część rodzicieli również nie wie, jakie zabawki spodobają się latorośli. Zaczniemy od zabawek dla większych potomków. Oto lalki monster high.